Movies
Ratings
275
RatatouilleRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 1.5