Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Children ActRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
TullyRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.5
The Last Man on the MoonRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Young AdultRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0