Movies
Ratings
332
Big EyesRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0