Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 3Rated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0- Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0