Movies
Ratings
467
MisericordiaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A Town of Love and HopeRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 2.0