Movies
Ratings
268
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5