Movies
Ratings
199
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Red HerringRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5