Titles you rated
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5