Series
Ratings
262
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mad UnicornRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Motel CaliforniaRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
SennaRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0- A LifeRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0