Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 1.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0