Titles you rated
- Good NewsRated ★ 3.5
- BossRated ★ 1.0
- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- MantisRated ★ 0.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- Cold WarRated ★ 3.0
- Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
- Strangers on a TrainRated ★ 4.5
- NotoriousRated ★ 3.5
- ChallengersRated ★ 4.0
- HappyendRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- SomebodyRated ★ 3.0
- SinnersRated ★ 4.0
- MovingRated ★ 4.0
- Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
- ElioRated ★ 3.5
- F1: The MovieRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5