Titles you rated
When Destiny Brings the DemonRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
My YouthRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.0
MobiusRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Twelve LettersRated ★ 4.0
Shadow LoveRated ★ 3.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
A Familiar StrangerRated ★ 4.0
Justifiable DefenseRated ★ 3.0
Be Passionately in LoveRated ★ 1.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 5.0- The Catstody WarRated ★ 2.0