Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 1.5
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 1.5
HerstoryRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5