Titles you rated
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
NopeRated ★ 5.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
House of ToleranceRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0