Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0