Movies
Ratings
184
Perfect BlueRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 5.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 5.0
ZatoichiRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
SickoRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
The True-taste ShowRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 4.5