Series
Ratings
549
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
GAMERS!Rated ★ 2.5
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
He Is PsychometricRated ★ 2.5- One Week FriendsRated ★ 2.5
히나마츠리Rated ★ 3.0
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 3.5
Strangers Season 1Rated ★ 3.0- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5