Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0- Butt Detective Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0