Series
Ratings
40
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0