Series
Ratings
136
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
DearestRated ★ 2.5
Mad DoctorRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 2.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 2.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.5- Sound! EuphoniumRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0