Movies
Ratings
967
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Sea BeastRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
MidnightRated ★ 1.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0