Movies
Ratings
90
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 1.0
HahahaRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
Dangerous BeautyRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 1.0