Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0