Movies
Ratings
557
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Cocaine BearRated ★ 2.0- Mad RushRated ★ 3.0
 
Love HotelRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 2.5
CrashRated ★ 1.5
Love ExposureRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
VideodromeRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5