Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Dead SetRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 1.5