Series
Ratings
32- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 1.0
The EternautRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5