Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0