Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Rowdy RathoreRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War HorseRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0