Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5