Titles you rated
Ghost RiderRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
StealthRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0