Movies
Ratings
25
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0