Titles you rated
SkyfallRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 1.0
FrozenRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.0
New WorldRated ★ 1.0
The Viral FactorRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0- KISSESRated ★ 2.0
Bride WarsRated ★ 1.0
...ingRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Love StoryRated ★ 2.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 1.0
FlubberRated ★ 1.0