Series
Ratings
21
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0