Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
House of the DisappearedRated ★ 1.5
LifeRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0