Series
Ratings
169
MindhunterRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The ImpressionistsRated ★ 5.0