Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Repo MenRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0