Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5