Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
1899Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5