Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dungeon PeopleRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0