Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Shinjuku IncidentRated ★ 4.0
A Good Night Sleep For The BadRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
21 & OverRated ★ 4.0