Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0