Movies
Ratings
246
TarzanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0