Movies
Ratings
182
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Teen SpiritRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5