Series
Ratings
317
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
War and PeaceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5