Titles you rated
Good BoyRated ★ 3.0
How It EndsRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
In the Shadow of the MoonRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0