Titles you rated
EternalsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5