Series
Ratings
62- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0