Series
Ratings
15
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0