Titles you rated
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0