Movies
Ratings
697- The WickedRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Remember YouRated ★ 3.5